Стаціонар

У ряді випадків господар не має можливості забрати додому хворого вихованця. Найчастіше це пов'язано з важким станом тварини, яка вимагає особливого кваліфікованого догляду. Спеціально для таких пацієнтів наша клініка пропонує обладнаний стаціонар. В даному відділення спокійно можуть перебувати тварини, які тільки готуються до операції або вже проходять післяопераційну реабілітацію. Стаціонар розрахований на перебування досить пристойної кількості чотириногих пацієнтів. Такі аксесуари як миски, гребінці та іграшки у кожної тварини строго індивідуальні. Особливий підхід і до призначення дієтичного меню, яке розробляється з урахуванням особливостей здоров'я кожного пацієнта.

Залишивши свого улюбленця в стаціонарі, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що він знаходиться під цілодобовим наглядом. На допомогу до ветеринарів приходять їхні помічники, які займаються виключно прибиранням, годуванням і водними процедурами для хвостатих клієнтів.

У момент надходження тварини в стаціонар вашого вихованця обов'язково перевірять на предмет наявності різноманітних паразитів і інфекційних захворювань. Аналогічна діагностика чекає чотириногого і під час виписки. Після того як ваш улюбленець повернувся додому все його приналежності піддають ретельній обробці та дезінфекції.