Слідкуйте за нами в Facebook

Наші контакти

Центр здоров'я і реабілітації "Долина"

Працюємо цілодобово, 24/7

Телефон: +38 (067) 920-96-87, (048) 702-98-20 

Адреса: с. Нова Долина, вулиця Нова, 5
Одеська область, Овідіопольський р-н

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Головна

Плазмаферез

Плазмаферез у котів і собак - основний метод еферентної терапії, суть якого в очищення крові поза організмом, при якому відбувається видалення частини плазми крові. Ветеринарна клініка "Долина" одна з небагатьох клінік в Одесі, де можна зробити плазмаферез собаці або кішці.
 

Готель для тварин

   Наша ветеринарна клініка, рада вітати всіх господарів домашніх вихованців і готова запропонувати прекрасні умови для перетримки тварин в тому випадку, якщо Вам знадобилося відправитися в необхідну відрядження або довгоочікувану відпустку в іншому місті або країні. Крім того, у нас доступна цілодобова ветеринарна допомога, тому можете не хвилюватися з приводу того, з ким залишаєте свого улюбленця - їм будуть зайняті виключно професіонали.

Зоомагазин

   Наш зоомагазин пропонує сухі корми, консерви для собак, які можна придбати в нашому магазині, призначені для тварин різних вікових груп: дорослі собаки, літні, а також цуценята. Ми пропонуємо широкий асортимент дієт для профілактики алергічних захворювань, підвищеної ваги, порушень травлення і ін.

Стаціонар

У ряді випадків господар не має можливості забрати додому хворого вихованця. Найчастіше це пов'язано з важким станом тварини, яка вимагає особливого кваліфікованого догляду. Спеціально для таких пацієнтів наша клініка пропонує обладнаний стаціонар. В даному відділення спокійно можуть перебувати тварини, які тільки готуються до операції або вже проходять післяопераційну реабілітацію. Стаціонар розрахований на перебування досить пристойної кількості чотириногих пацієнтів. Такі аксесуари як миски, гребінці та іграшки у кожної тварини строго індивідуальні. Особливий підхід і до призначення дієтичного меню, яке розробляється з урахуванням особливостей здоров'я кожного пацієнта.

Лабораторія

На території ветеринарної клініки "Долина" знаходиться акредитована лабораторія.
Дослідження проводяться на сучасному лабораторному обладнанні за новітніми технологіями. У нашій клініці перевагою є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вам завжди готові прийти на допомогу висококваліфіковані досвідчені ветеринарні лікарі та фахівці з діагностики хвороб тварин.
Сучасна наукова база дозволяє надавати нашим замовникам широкий спектр виконуваних досліджень в найкоротші терміни.

Чіпування

 
    Чіпування- це  легкий в застосуванні, безболісний і безпечний метод ідентифікації тварин, який існує в світі вже більше двадцяти років. Практично вся Європа чіпує домашніх тварин, і це вже стало такою ж нормою і загальноприйнятим, як і їх вакцинація проти сказу, тобто, обов'язково для всіх домашніх тварин.
    Чіпування в першу чергу домашніх тварин, а з ними і диких - це неминучий процес, учасником якого не винятком є ​​і Україна, а також інші країни колишнього СРСР, які до нього також вже приєдналися.
    Але, на жаль, ще досі більшість, в тому числі навіть  люди, що професійно займаються тваринами, навіть не чули про чіпування і перебувають в повному невіданні, навіщо це потрібно, що воно дає,  як цим правильно скористатися, і що воно може. 

Акції та знижки

У нас діє акція на кастрацію та стерилізацію кішок і собак! Кожну другу середу місяця - пільгова ціна!