Слідкуйте за нами в Facebook

Наші контакти

Центр здоров'я і реабілітації "Долина"

Працюємо цілодобово, 24/7

Телефон: +38 (067) 920-96-87, (048) 702-98-20 

Адреса: с. Нова Долина, вулиця Нова, 5
Одеська область, Овідіопольський р-н

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Головна

Плазмаферез

Плазмаферез у котів і собак - основний метод еферентної терапії, суть якого в очищення крові поза організмом, при якому відбувається видалення частини плазми крові. Ветеринарна клініка "Долина" одна з небагатьох клінік в Одесі, де можна зробити плазмаферез собаці або кішці.
 
 
                           
Причиною різноманітності хронічних захворювань є порушення внутрішнього середовища організму - гомеостазу в результаті або надлишкового надходження ксенобіотиків, в тому числі і токсичних, ззовні, або порушення різних ланок захисту - детоксикації, імунітету, виведення патологічних продуктів з організму. Без ліквідації причин депресії або перекручених імунних реакцій важко розраховувати на стійку імунокорекції. Саме тому в нашій клініці можна восплользоваться послугою плазмаферезу, яка вже дала багато позитивних результатів нашим пацієнтам.
Існує два основні методи плазмаферезу - гравітаційний та фільтраційний. Перший здійснюється центрифугуванням крові з постійним або переривчастим її потоком в спеціальних апаратах ПФ-05 ПФ-3 05 ФК-3,5 або іноземних фірм Gambro, Fresenius, Cobe, Dideco, Terumo або в пакетах (флаконах) в центрифугах типу РС-6, ОС-6, ЦЛ-3,5. Другий метод заснований на фільтрації крові в спеціальних плазмафільтрах. У нашій клініці використовується саме ФІЛЬРАЦІОННИЙ метод плазмоферезу, який має мінімальну побічну дію.
Після сеансу плазмаферезу можна спостерігати значне зниження концентрації патологічних продуктів, однак уже через кілька годин утримання їх в крові наближається до вихідного рівня. Це говорить про те, що в судинне русло надійшли речовини, що знаходилися до того в інтерстиції або навіть в клітинах. Наступні сеанси плазмаферезу сприяють видаленню і цих речовин, призводить до більш повноцінної санації всього внутрішнього середовища, враховуючи, що основна частина шкідливих продуктів знаходиться в позасудинним просторах. Таким чином можуть бути видалені з організму і ксенобіотики, що надійшли з навколишнього середовища, і природні патологічні метаболіти.
Для повноцінної санації внутрішнього середовища зазвичай потрібно 4 сеанси плазмаферезу з інтервалом між процедурами 1-2 дня. при такому режимі, навіть при заміщенні плазми тільки фізіологічним розчином натрію хлориду, не настає якихось суттєвих зрушень основних компонентів внутрішнього середовища (білків, жирів, вуглеводів, електролітів, гормонів і т.п.). Знову клітинні і гуморальні елементи гомеостазу в оновленій середовищі, позбавленої токсичного преса, віддалених патологічних продуктів, триваліше зберігають властиві їм природні функції і властивості.
Метод застосовують для лікування:
  • шлунково-кишкового тракту (коліти, стоматити, харчові токсикоінфекції);
  • органів дихання (астма, пневмонія);
  • печінки (гепатит, гепатоз);
  • серцево-судинної системи (вірусні або аутоімунні міокардити);
  • сепсису, септичних ускладнень;
  • аутоімунних процесів;
  • бактеріальних інфекцій.
У центрі ветеринарних послуг "Долина" працюють фахівці з еферентної терапії з багаторічним досвідом, які нададуть допомогу вашому вихованцеві! Телефонуйте +38 (067) 920-96-87, (048) 702-98-20.