Готель для тварин

   Наша ветеринарна клініка, рада вітати всіх господарів домашніх вихованців і готова запропонувати прекрасні умови для перетримки тварин в тому випадку, якщо Вам знадобилося відправитися в необхідну відрядження або довгоочікувану відпустку в іншому місті або країні. Крім того, у нас доступна цілодобова ветеринарна допомога, тому можете не хвилюватися з приводу того, з ким залишаєте свого улюбленця - їм будуть зайняті виключно професіонали.
   Основні переваги нашого готелю для тварин:
- зручність і безпеку проживання, а також регулярні вигули;
- окремість номера, що також дуже комфортно для вихованця;
- цілодобове спостереження фахівців - кваліфікованих ветеринарів;
- індивідуальний підхід до кожної тварини;
- прийнятна ціна послуг готелю для тварин.
   Готель для домашніх тварин передбачає послуги регулярного вигулу в певний час, спостереження за чистотою і щоденного прибирання номерів. Якщо Ви хочете створити для свого улюбленця звичну для нього атмосферу, можете також захопити з собою його улюблені речі - килимок, іграшки, будиночок та інше.
   Наш готель для домашніх тварин працює цілодобово, без вихідних і святкових днів, тому Ви можете віддати тварину в надійні руки в будь-який зручний Вам час.
   Будьте впевнені: кожен вихованець знаходиться в нашій зооготелі під надійним наглядом висококваліфікованого фахівця-ветеринара.