Зоомагазин

   Наш зоомагазин пропонує сухі корми, консерви для собак, які можна придбати в нашому магазині, призначені для тварин різних вікових груп: дорослі собаки, літні, а також цуценята. Ми пропонуємо широкий асортимент дієт для профілактики алергічних захворювань, підвищеної ваги, порушень травлення і ін.

 

   А також аксесуари, іграшки, вітаміни для ваших улюбленців. У нашому магазині зоотоварів ми можемо Вам запропонувати кілька видів ласощів, якими ви можете побалувати своїх вихованців. Для собак можна вибрати різні печива, снеки, м'ясні кісточки, ковбаски, спеціальні субпродукти. Великий вибір аксесуарів допоможе зробити спілкування з вашим улюбленим псом набагато приємніше. Також можна придбати повідці-рулетки, зручні намордники, шампуні, засоби по догляду, миски та ін.
   Корми та аксесуари для кішок
Для кішок різного віку у нас можна підібрати сухі корми, консервовану продукцію, вітаміни, а також протипаразитні спреї, краплі, нашийники та ін. В якості засобів гігієни для кішок ми пропонуємо грудок, поглинаючі наповнювачі з ароматами, що дозволяють усунути неприємні запахи, а також нешкідливі дезодоранти. Наповнювачі є екологічно чистими, мають антибактеріальну захистом. Широкий спектр продукції дозволяє підібрати наповнювачі, найбільш задовольняють вашим перевагам.
Також у нас представлений великий асортимент продукції для сільськогосподарських тварин: мінеральні добавки, премікси, протипаразитарні засоби, вітаміни, широкий спектр лікарських препаратів.
 Уся представлена ​​продукція сертифікована і поставляється офіційними представниками компаній.