Слідкуйте за нами в Facebook

Наші контакти

Центр здоров'я і реабілітації "Долина"

Працюємо цілодобово, 24/7

Телефон: +38 (067) 920-96-87, (048) 702-98-20 

Адреса: с. Нова Долина, вулиця Нова, 5
Одеська область, Овідіопольський р-н

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вакцинація

Вакцинація собак і кішок у Ветеринарній Клініці ДОЛИНА.

Своєчасне проведення профілактичних щеплень (вакцинації) - дуже важливий фактор збереження і підтримання здоров'я Вашого вихованця. Існує безліч інфекційних захворювань домашніх тварин: у собак це, наприклад, може бути чума, гепатит, сказ, лептоспіроз, а у кішок - ринотрахеит, панклейкопенія або кальцівірусная інфекція. Лікування таких хвороб дороге, і є стресом для Вашого вихованця, тому вакцинація є найефективнішим превентивним заходом для недопущення зараження домашньої тварини. Провести профілактику завжди легше, ніж лікувати.


Усі проведені прищепні заходи заносяться у ветеринарний паспорт кожної тварини, де зазначається дата проведення щеплення, вид вакцини і її номер в реєстраційному журналі. Ці дані будуть необхідні всім господарям тварин, хто планує брати участь в виставках і брати вихованця з собою в подорож.

Важливо пам'ятати, що цуценят слід вперше прищеплювати на 8-9 тижні життя, а кошенят у віці близько року, а через місяць робити повторне щеплення тією ж вакциною.
Вакцинацію дорослих тварин потрібно проводити один раз на рік щорічно, в приблизно один і той же час. Активний імунітет зазвичай з'являється через 10-14 днів після вакцинації, весь цей період тварина повинна перебувати під пильною увагою господаря. Потрібно уникати контакту Вашого вихованця із зараженою твариною, намагатися не купати його і не виводити на прогулянку на тривалий час.
Перед тим, як ставити щеплення краще пройти повний медичний огляд тварини, так як вакцини потрібно ставити тільки здоровим особинам.

Вакцинація собак і кішок (профілактичні щеплення) - проблема, на яку варто звернути увагу власникам не тільки собак, але і котів. Найнебезпечніші і поширені інфекційні захворювання собак: чума м'ясоїдних, гепатит, парвовіроз, лептоспіроз, сказ; кішок: вірусний ринотрахеїт, кальцівірусная інфекція, панлейкопения кішок і сказ. Звичайно ж, всі ці захворювання легше попередити, ніж лікувати. Всі відомості про проведені щеплення заносяться у ветеринарний паспорт, який оформляється ветеринарним лікарем із зазначенням виду вакцини, дати вакцинації і номера реєстрації в журналі вакцинації. Це особливо важливо, якщо ви плануєте брати участь у виставках або плануєте подорожувати зі своїм вихованцем по країні або за її межами.


Терміни вакцинації: цуценят прищеплюють перший раз у віці 8-9 тижнів, потім через 3-4 тижні проводять ревакцинацію тими ж вакцинами і роблять щеплення від сказу, повторну ревакцинацію в цьому випадку проводять через 10 місяців (в рік). Кошенят перший раз вакцинують у віці 9-12 тижнів полівалентною вакциною, з наступною ревакцинацією через 3 тижні тією ж вакциною і вакциною проти сказу. У більш ранньому віці високий рівень материнських антитіл, яких щенята й кошенята одержують з молоком, тому вакцинація в цей період неефективна. Виняток, мабуть, становить тільки вакцина Nobivac Puppy DP. Нею прищеплюють цуценят з 6-ти тижневого віку, якщо неминучий контакт з інфекцією (перевезення цуценят, неоднаковий розвиток цуценят ).

Дорослих тварин вакцинують один раз в рік, щорічно.

Активний імунітет виробиться не раніше ніж через 10 днів після моменту вакцинації, в цей період необхідно ретельно стежити, щоб тварини переохолоджуватися, не можна гуляти з ними на вулиці, не рекомендується їх мити.

Якщо контакт з хворою твариною вже стався або захворювання знаходиться на початковій стадії розвитку, то можливе застосування гіперімунна сироваток. Сироватка - це готові антитіла до вірусних захворювань собак і кішок; вона забезпечує пасивний імунітет строком на 2 тижні.



Правила вакцинації:

Настоятельно рекомендуем перед первой вакцинацией щенка сдавать общий анализ крови !!!


1. Вакциновані можуть бути тільки клінічно здорові тварини.

2. За 10 днів до вакцинації необхідно провести дегельмінтизацію, так як гельмінти виділяють токсини, що ослабляють імунну систему і роблять вакцинацію неефективною.

 

3. Вакцинацію (особливо першу вакцинацію) повинен проводити ветеринарний лікар в клініці, тому що не виключені такі негативні дії вакцин, як різні алергічні реакції.